+370 (606) 51234

Kontaktai

Dentus odontologijos klinika

Adresas: Pilies g. 3-42, Klaipėda

Mob.: +370 606 51234

Tel.: +370 46 210 720

El. Paštas: info@dentus.lt

Žemėlapis

Darbo laikas

Ortodontija – odontologijos šaka, atstatanti netaisyklingą dantų bei žandikaulių padėtį.

 

Dentus breketai

 

Netaisyklingai išdygę, susigrūdę dantys yra ne tik estetinė problema, juos yra suku prižiūrėti, taisyklingai valyti, dėl to gali atsirasti dantų ėduonis, dantenų uždegimas, kramtomųjų raumenų įtama, galinti sukelti nuolatinius galvos pečių juostos, kaklo, bei nugaros skausmus.

Tyrimų duomenys liudija, kad daugiau nei pusės lietuvių sąkandis yra netaisyklingas. Ar tai tik kosmetinė problema ir turi poveikį tik išvaizdai? – Ne! Iš tikrųjų estetika čia dar ne viskas. Negydomas netaisyklingas sąkandis gali turėti ir kur kas rimtesnių pasekmių. Esant netaisyklingam sąkandžiui gali kilti sunkumų kvėpuojant, kalbos ir tarimo problemų. Dėl nuolatinės apkrovos pažeidžiami žandikaulio sąnariai, dėl to pasidaro sunku kramtyti, juntamas maudimas, žandikaulio traškesiai ar netgi skausmas. Bėgant laikui diskomfortas tik didėja, stipriai nukenčia kramtymo funkcija, greičiau dyla ir susidėvi dantys. Sunkesniais atvejais – dėl netaisyklingo sąkandžio gali atsirasti sprando, kaklo, ypač, galvos skausmai, taip pat veido asimetrija.

Ortodontinio gydymo privalumai – graži, taisyklinga šypsena, sveiki dantys bei sveikas periodontas.

Ortodontinis gydymas atliekamas išimamų ortodontinių plokštelų arba fiksuotų breketų pagalba.

Išimamais ortodontiniais aparatais (ortodontinėmis plokštelėmis) gydomi jauni pacientai bei nesudėtingi ortodotiniai atvejai.

Dentus_ortodontija3

Ortodontinė plokštelė

 

Breketų sistema šiuo metu yra pati efektyviausia ortodontinių anomalijų gydymo priemonė. Breketais galima tiksliai koreguoti dantų padėtį. Jie yra nenuimami, nešiojami nuolat. Fiksuotais ortodontiniais aparatais (breketais) gydomi vyresnio amžiaus pacientai bei sudėtingesni ortodontiniai atvejai.

 

Dentus_ortodontija1

 

Breketai

 

Pirmą kartą apsilankyti pas gydytoją ortodontą rekomenduojame 7 metų amžiaus vaikams. Nors ortodontinį gydymą geriausia pradėti paauglystėje, taikant gydymą breketais puikių rezultatų galima pasiekti ir vėlesniame amžiuje.

Vidutnė gydymo breketais trukmė 1,5 – 2 metai.

 

Konsultuoja ir gydo gyd. ortodontė Simona Bražiulienė

Simona Braziuliene

 

Partneriai

Vizitų registracija Internetu