+370 (606) 51234

Kontaktai

Dentus odontologijos klinika

Adresas: Pilies g. 3-42, Klaipėda

Mob.: +370 606 51234

Tel.: +370 46 210 720

El. Paštas: info@dentus.lt

Žemėlapis

Darbo laikas

Dantų implantacija – šių dienų pažangiausias dantų atkūrimo būdas jų netekus.

Dantų implantai – maži titaniniai sraigteliai, kurie chirurginiu būdu įsriegiami į žandikaulio kaulą. Dantų implantas atstoja prarasto danties šaknį, o danties vainikinė dalis atstatoma keraminiu protezu (karūnėle).

Dentus_dantu implantai 1

Dantų implantais galima atstatyti ne tik pavienius dantis, bet ir dantų grupes - prie dantų implantų gali būti tvirtinami dantų tilteliai ar net visą dantų lanką atkurianti dantų plokštelė.

Dentus_dantu implantai 2 Dantų implantai estetika ir funkcija nesiskiria nuo natūralių dantų, o atstodami natūralią danties šaknį, dantų implantai apsaugo nuo dantų „migracijos“, žandikaulio kaulo nykimo, todėl prarastų dantų srityje išlaikoma natūrali žandikaulio linija, nekinta veido bruožai. Atstatant dantį implantu nereikia šlifuoti gretimų dantų. Lyginant su dantų plokštelėmis, po dantų atstatymo dantų implantais išlieka jutimai gomuryje. Kadangi protezai ant implantų laikosi tvirtai, jie nepasislenka kramtant ar šypsantis.

"Dentus" odonotlogijos klinikoje naudojami laiko ir praktikos patikrinti "Straumann" titaniniai sraigtiniai dantų implantai.

Šveicarų gamintojo "Straumann" dantų implantai - dažniausiai  sriegiami dantų implantai visame pasaulyje. Tai – daugiau nei 30 metų mokslinių tyrimų ir praktikos rezultatas. "Straumann" -  labiausiai moksliškai pagrįsta dantų implantų sistema pasaulyje. "Straumann" patentuotas „SLActive“ paviršius leidžia protezuoti ant šių dantų implantų gerokai greičiau nei įprastai.

 

dantu implantai _ straumann

 

"Dentus" odontologijos klinikoje atlliekama profesionali implantuotų dantų implantų priežiūra.

Pieš implantaciją:

  • Periodonto sveikos būklės stabilizavimas (profesionali burnos higiena, medikamentinis gydymas, higieninės priemonės).
  • Kokybiškų asmens burnos higienos įgūdžių formavimas.

Po implantacijos:

  • Dantų implantų individualių priežiūros priemonių parinkimas ir jų priežiūros įgūdžių formavimas.
  • Periodinė profesionali burnos higiena implantuotiems dantims naudojant specialias priemones ir taikant specialią valymo metodiką. Dantenų ir alveolinio kaulo apie dantų implantą būklės stebėjimas.
  • Periodinis kontrolinių rentgeno nuotraukų vertinimas.

 

Dantų implantacija - ilgalaikis ir patikimas dantų atstatymo būdas.

Dantų implantai estetiškai nesiskiria nuo savų dantų, o tinkamai prižiūrimi tarnauja ilgą laiką.

 

Kaina: nuo 700 EUR

 

Partneriai

Vizitų registracija Internetu