+370 (606) 51234

Kontaktai

Dentus odontologijos klinika

Adresas: Pilies g. 3-42, Klaipėda

Mob.: +370 606 51234

Tel.: +370 46 210 720

El. Paštas: info@dentus.lt

Žemėlapis

Darbo laikas

Endodontija - danties viduje (iš graikų kalbos "endo" - "vidus") esančios pulpos, liaudyje žinomos kaip "nervo", ir aplink šaknies viršūnę esančių audinių gydymas.

Į pulpą pro negydomą danties skylutę patenka mikroorganizmai ir sukelia skausmingą jos uždegimą - pulpitą. Dantį skauda jį krapštant, valgant šaltą ar karštą maistą. Skausmas ypač ryškus esant ramybės būsenos . Lėtinėse stadijose atsiranda didesnis danties jautrumas stuksenant, jei lyginama su sveikais dantimis.

Gydydami kanalus naudojame dentalinį mikroskopą. Mikroskopas padeda matyti daug kartų padidintą, idealiai apšviestą vaizdą, todėl legvai galime pastebėti papildomus mikrokanalus, siauras kanalų įeigas, šaknies mikroįtrūkimus bei lūžimus - tai, ko paprastai akimi pamatyti neįmanoma.

Dantų kanalams valyti bei platinti naudojame mašininius instrumentus, užtikrinančius efektyvesnį ir greitesnį darbą, todėl ženkliai sutrumpėja kanalų gydymo laikas, pacientui sumažėja vizitų skaičius gydant dantų kanalus.

Plombuoti kanalus šiandieninės technologijos leidžia ne tik įprastiniais gutaperčos kaiščiais, bet ir trimačiu (3D) kanalų užsandarinimo būdu. Kanalams plombuoti naudojame 3D kanalų plombavimo prietaisą „Calamus Dual“, todėl be pagrindinio kanalo užpildome ir šoninius jo atsišakojimus.

Klinikoje atliekamas šis kanalų gydymas mikroskopu:

pirminis kanalų gydymas,

lenktų kanalų gydymas,

kalcifikuotų kanalų gydymas,

perforuotų kanalų gydymas;

kanalų pergydymas;

šaknies įtrūkimų diagnostika;

svetimkūnių iš kanalų šalinimas;

Endodontinį gydymą atlieka gydytoja endodontologė Valdonė Voveraitytė.

 

Vieno kanalo pirminė endodontija 120 EUR.

Vieno kanalo pergydymas 150 Eur.Partneriai

Vizitų registracija Internetu