+370 (606) 51234

Kontaktai

Dentus odontologijos klinika

Adresas: Pilies g. 3-42, Klaipėda

Mob.: +370 606 51234

Tel.: +370 46 210 720

El. Paštas: info@dentus.lt

Žemėlapis

Darbo laikas

Informacija klientams

Vaiko sveikatos pažymoje – odontologo išvados

Nuo šių metų moksleivio (darželinuko) sveikatos pažymoje („vaiko sveikatos pažymėjimas“) turės būti ir gydytojo odontologo išvados. Todėl ruošiantis naujiems mokslo metams tėveliai privalo pasirūpinti vaikų dantukų profilaktiniu patikrinimu, kurio metu gydytojas odontologas įvertins vaiko pieninių, nuolatinių dantų ir žandikaulių būklę.

Sveikatos pažymą gali pradėti pildyti odontologas arba šeimos gydytojas - priklausomai nuo to, kuris vizitas bus pirmas, o užpildytą pažymą į ugdymo įstaigas reikia pristatyti iki rugsėjo 15 dienos.

Atkreipiame dėmesį, kad gerai  vaiko burnos sveikatai užtikrinti patartina pasikonsultuoti ir su burnos higienos specialistu, kuris įvertins vaiko burnos higienos įgūdžius, jei reikės nuvalys dantų apnašas, mokys taisyklingai prižiūrėti burnos ertmę, o 5-13 metų vaikams nuolatinius krūminius dantis padengs nuo ėduonies saugančia medžiaga - silantais.

Statistiniais duomenimis, Lietuvoje net 68 proc. trimečių ir 94 proc. šešiamečių vaikų dantų jau pažeisti ėduonies. Dar blogesni vyresnių vaikų dantys: ėduonis yra pažeidęs nuo 69 iki 98 proc. dvylikamečių ir nuo 84 iki 100 proc. penkiolikmečių dantų. Kaip rodo Skandinavijos šalių patirtis - dantų ligų profilaktika 50 kartų pigesnė už jų gydymą.

„Dentus“ odontologijos klinikoje gydytojo odontologo konsultacija ir profilaktinis patikrinimas – nemokami. Nedelskite ir pasirūpinkite vaikų burnos sveikata laiku!

Jūsų šypsena - mūsų profesija!
“Dentus” odontologijos klinika

Grįžti atgal

Partneriai

Vizitų registracija Internetu